ČeskySlovenskyChange LanguageSite Map - Mapa webumobil: + 420 777 116 484 mail: info@aceit.cz
Home

Analýza klíčových slov

Základním kamenem úspěšné SEO optimalizace je analýza klíčových slov. Pod pojmem klíčové slovo se skrývá každé slůvko a fráze, které uživatelé internetu zadávají do vyhledávačů (Google, Seznam.). Našim úkolem je najít správná klíčová slova vašeho oboru a ty pak přesně zacílit.

Díky analýze klíčových slov zjistíme, která slova v rámci vašeho businessu vyhledávají uživatelé a zároveň důkladně prověříme i Vaši konkurenci. Vybereme slova a fráze pro Vás nejvhodnější a ty potom zoptimalizujeme.

Ne vždy platí pravidlo, že nejčastěji vyhledávaná slova se musí optimalizovat. V potaz je třeba vzít i jejich konkurenčnost. Zanedbání tohoto kroku vede často ke zbytečné a ničím přínosné optimalizaci. Vyplatí se proto zaměřit i na fráze a slova, která nejsou tak často vyhledávána, nicméně jejich úspěšná optimalizace přinese lepší výsledky než v případě více konkurenčních slov. Vyselektujeme pro Vás klíčová slova s vysokou atraktivitou a naši SEO experti je v dalším kroku zoptimalizují.

Je třeba si uvědomit, že analýza klíčových slov není jenom o SEO nástrojích, ale z velké části je zapotřebí know-how a zkušenosti v rámci internetového marketingu. Kvalitní analýza a následná optimalizace Vám je schopna přivést na web o desítky procent více zákazníků a podle toho k ní také přistupujeme.

Důkladná analýza klíčových slov u nás stojí 5000 Kč