ČeskySlovenskyChange LanguageSite Map - Mapa webumobil: + 420 777 116 484 mail: info@aceit.cz
Home

SEO/SEM optimalizace

SEO optimalizace

SEO optimalizace (nebo také Search engine optimization) je komplexní balík marketingových služeb, které se snaží zajistit top pozice ve vyhledávačích (Google, Yahoo,Seznam, Atlas...). Tato velice efektivní reklama vyžaduje znalosti v oblasti internetových technologií a je jednou z nejlépe zhodnocených investic v rámci marketingu. Srdcem správné a účinné SEO optimalizace je kvalitní práce s textem a znalost HTML jazyka. Dále je třeba řada nástrojů a určité "Know How". Pravdou však je, že i perfektně zpracovaná SEO optimalizace automaticky nezaručuje první příčky ve vyhledávačích. Je třeba přihlédnout k řadě faktorů jako např. Vaše zaměření a s tím související konkurence.

SEM optimalizace

SEM (search engine marketing) je dražší formou SEO optimalizace, která nefunguje na bázi změn zdrojového kódu stránek, nýbrž na portfoliu placených služeb. Inzerent si v podstatě kupuje místo ve vyhledávačích a veškerá SEM reklama je tudíž limitována pouze jeho finančními možnostmi. Této metody si lze všimnou např. u kolonky sponzorované odkazy na googlu. V těchto případech se využívá tzv. PPC (PayPerClick) systémů jako jsou AdWords, Sklik, Etargets, Adfox a dalších. Už z názvu je patrné, že inzerent platí pouze v případě kliknutí na jeho odkaz.Neoddiskutovatelnou výhodou těchto metod je naprostý přehled, díky zabudovaným statistikám.

Proč SEO/SEM?

 • Zvýšení návštěvnosti a s tím související poptávky.
 • Nejlevnější a nejefektivnější způsob internetového marketingu.
 • Zlepšení pozic ve vyhledávačích.
 • Vyšší příjmy
 • Zvýšení konkurenceschopnosti
 • Zviditelní se Vaše obchodní značka
   

Jak postupujeme?

 • SEO Audit - experti zpracují vstupní analýzu Vašeho webu. Cílem je určit přednosti a slabiny kódu včetně samotného obsahu. Zjistíme, jak si vedete ve vyhledávačích, a porovnáme Vás s konkurencí.
 • Analýza klíčových slov – S její pomocí zjistíme, která slova v rámci vašeho podnikání vyhledávají uživatelé, a zároveň důkladně prověříme Vaši konkurenci. Vybereme slova a fráze pro Vás nejvhodnější a ty potom zoptimalizujeme.
 • Registrace do katalogů - Naše služba zahrnuje ruční registraci vhodně formulovaného odkazu do 300 českých a 50 slovenských internetových katalogů tak, aby Váš odkaz byl na předních místech.
 • SEO optimalizace – Proces samotných oprav Vašich stránek, případně kompletní redesign i s novou grafikou. Vychází se z analýzy klíčových slov a SEO auditu.
 • Správa SEO a Linkbuilding – Pomocí našich SEO optimalizovaných stránek, které na vás budou odkazovat, Vám rapidně zvedneme hodnocení a návštěvnost. Zároveň Vás budeme držet na vysokých pozicích pravidelnou správou webu.