ČeskySlovenskyChange LanguageSite Map - Mapa webumobil: + 420 777 116 484 mail: info@aceit.cz
Home

Webdesign a internetové aplikace

Úspěšný a kvalitní web není individuální jednotka ale komplexní celek, který se skládá z několika částí. Naším úkolem je jednotlivé části propojit tak, aby vznikla profesionální a vizuálně přitažlivá webová prezentace, splňující všechny Vaše požadavky.

Jak vypadá standardní postup?

 • 1. „Klient“ zadá specifikace a představu o nových stránkách (styl stránek, výběr z referencí případně nákres). Dodá veškeré podklady (logo, texty, fotografie).
 • 2. „Projekt Manažer“ vypracuje nabídku a konzultuje jednotlivé body s klientem. Po schválení jsou podklady zadány grafikovy.
 • 3. „Grafik“ vytvoří grafický návrh dle zadání. Po vytvoření a schválení náhledu klientem dokončí podle návrhu celkový design.
 • 4. „Programátor“ odpovídá za to, aby "to vše fungovalo". Vytváří pro Vás administrační rozhraní tak, aby byla případná úprava textů a informací na webu co nejjednodušší.
 • 5. “SEO Expert“ vypracuje audit a navrhne ideální sestavu klíčových slov pro danou doménu. Doplní a kontroluje kód, vypracuje statistické rozhraní, kde může klient jednoduše sledovat návštěvnost a další důležité informace.
 • 6. „Copywriter“ Vypracuje dle podkladů od SEO Experta a klienta text stránek, s důrazem na maxiální srozumitelnost a dobrou viditelnost pro vyhledávače.
 • Během celého procesu vytváření stránek budete informováni o stavu zakázky .
   

 

Tvorba 

Naše řešení a postupy se řídí přísnými zásadami, které musí zákazníkům zajistit plně optimalizované stránky šité přímo na míru. Jak toho chceme dosáhnout?

 • Originální a přitažlivý design – Grafický „kabátek“ je první věcí, které si potencionální zákazník všimne, a proto vizuální stránka webu musí zaujmout a zanechat dobrý dojem. Na přitažlivost webových stránek klademe patřičný důraz.

 • Validní a čistý kód – Validní kód je nedílnou součástí moderního webdesignu. Zaručuje správnost zobrazení Vašich stránek ve všech dostupných prohlížečích a je zároveň nezbytným prvkem kvalitní SEO optimalizaci. Webové prezentace od nás splňují standardy CSS, W3C, XHTML a SEO a jejich validitu lze následně jednoduše ověřit.
 • Vlastní CMS – Náš redakční systém je přehledný a maximálně uživatelsky přístupný. Stačí Vám základní znalost práce s textovým editorem (např. MS Word) a dokážete bez problémů upravovat a přidávat jakýkoli obsah. Intuitivní ovládání je navrženo tak, aby se uživatel neztratil a mohl se rychle zorientovat. Samozřejmostí je úprava redakčního systému podle Vašich požadavků.
 • Přístupný a použitelný web pro všechny - Jednou z hlavních zásad dobrého webu je přehlednost. Pokud potencionální klient nenalezne hledaný produkt či službu do několika sekund, přesune se jinam. Důležitým faktorem je i 100% přístupnost stránek pro handicapované, kteří tvoří značnou část uživatelské základny internetu.
 • Zajištění webhostingu - Zajištění kvalitního neomezeného hostingu a zálohování dat. Postaráme se o veškeré nastavení serveru, elektronické pošty a ostatních služeb pro danou doménu.
 • Profesionální  SEO optimalizace - SEO optimalizace je zaručenou cestou ke zvýšení návštěvnosti Vašich stránek a zároveň odrazový můstek ke zlepšení internetového marketingu. Jedná se o komplexní balík služeb, který se postará o umístění webu na předních pozicích nejpoužívanějších vyhledávačů. Zmíněné SEO není zpoplatněno navíc a je u nás automatickou součástí tvorby každé webové prezentace.
 • Kvalitní copywriting - Webové stránky bez kvalitního obsahu jsou jako zebra bez pruhů. Důležitá součást webu, na kterou se v dnešní době hodně zapomíná by ale neměla být přehlížena. Je nutné, aby byl obsah cílený, čtivý a bez gramatických chyb.
 • Neomezená technická podpora zdarma - Webové prostředí se velmi rychle mění, naši klienti jsou o těchto změnách informování a jejich prezentace se přizpůsobuje novým standardům a technologickým možnostem moderních systémů a programovacích jazyků. Veškeré konzultace a technická podpora není klientům účtována.