ČeskySlovenskyChange LanguageSite Map - Mapa webumobil: + 420 777 116 484 mail: info@aceit.cz
Home

Webdesign Praha - Tvorba www stránek

Čím se zabýváme?

Jsme progresivní společnost zaměřující se na tvorbu profesionálních webových stránek, které budou reprezentovat Vaši firmu na internetu. Klademe důraz na moderní trendy, precizní grafiku a kvalitní kód. Zároveň dbáme na klientský komfort, a proto je součástí našich webů i přehledná a uživatelsky přívětivá administraci.

Proč webové stránky?

V moderní éře internetu je efektivní a pěkně vypadající webová prezentace důležitou součástí marketingu a jedním z nejméně nákladných nástrojů reklamy. Přemýšlíte o nových webových stránkách nebo nejste spokojeni se stávajícímy? Nejste si jisti, kolik stojí kvalitní stránky a jaké jsou mezi nimi rozdíly? Kontaktujte nás, nebo si domluvte schůzku. Nezávazně a zdarma Vám poradíme!

Jak postupujeme?

Klient - zadá specifikace a představu o nových stránkách, případně dodá logo a podklady pro grafický návrh.

Grafik - vytvoří grafický návrh dle zadání. Po vytvoření a schválení náhledu klientem dokončí podle

Programátor - odpovídá za to, aby "to vše fungovalo". Vytváří pro Vás administrační rozhraní tak, aby byla případná úprava textů a informací na webu co nejjednodušší.

Projekt Manažer - To je ten sympatický člověk, který se s Vámi na všem domlouvá a předává Vaše požadavky dále. Je odpovědný za dodržování termínů a předání projektu do finální podoby.

Za jak dlouho?

Jsme schopni Vám dodat kompletní jednoduchou webovou prezentaci na míru již za 5 dní. Záleží však na náročnosti a rozsahu  stránek.

Náš přístup ke klientům

Naše obchodní strategie se zakládá na čestném a férovém jednání s klienty, proto nikdy předem nevybíráme zálohy a za grafické návrhy si také nic neúčtujeme. Klient zaplatí až po předání kompletně schváleného a nakódovaného webu.

Výsledky

Výsledkem naší práce bude intuitivní a přehledný web, který dá Vaší firmě novou tvář. Některé ukázky z našich prací jsou k vidění v sekci Reference.

Co za to? (Ceník)

Ceny webových stránek se liší typ od typu. Přemýšlíte-li o internetové prezentaci na slušné úrovni, vyčleňte si na ni ze svého rozpočtu alespoň 15.000 Kč. Kontaktujte nás pro odhad ceny Vašich nových webových stránek.

Jak začít.

Kontaktujte nás a domluvte si schůzku.