Tvorba webových stránek a online aplikací Pracovní doba: 9:00 - 16:00

Platební brána ComGate

ComGate - platební brána

Co platební brána umí? 

 • Více než 50 platebních metod – platby kartou i bankovními tlačítky
 • Platby v měnách CZK, EUR, PLN, HUF, USD, GBP, HRK a RON
 • Brána komunikuje v 10 jazycích
 • Procento z běžných transakcí od 0,79 % do 0,99 %
 • S růstem objemů plateb se automaticky snižují poplatky
 • Žádné fixní poplatky u běžných transakcí, pouze procento z transakcí
 • Peníze zasílány denně a zdarma na libovolný bankovní účet
 • Opakované platby
 • Zapamatování karty
 • Integrace do účetních SW
 • Zřízení na dálku, aktivace s e-mailovou a telefonickou podporou

Integrujte si platební bránu ComGate na váš e-shop a nabídněte svým zákazníkům možnost platby online. Získáte platební bránu s nízkými poplatky, širokou nabídkou měn i jazyků, nepřeberným množstvím funkcí i platebních metod a spolehlivým zákaznickým servisem.

Výhody platební brány ComGate

Transparentní ceník

Procento i výše měsíčního poplatku se automaticky snižuje podle vašeho objemu transakcí. Z běžných transakcí se účtuje 0,79 % až 0,99 %, za správu platební brány 0 až 149 Kč měsíčně. Neplatíte za zřízení platební brány ani fixní poplatky z běžných transakcí. Platby převádí ComGate na váš bankovní účet denně a zdarma. 

Platba kartou online

Platební brána přijímá všechny běžné platební karty, mezi které patří VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Edenred.

Zrychlený bankovní převod

Platební brána ComGate nabízí funkci platby pomocí zrychleného bankovního převodu. Jedná se o platbu prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. Bankovní platební tlačítka jsou k dispozici pro české, slovenské a polské banky.

Jednoduché účtování

Import dat o platbách na platební bráně do účetních systémů ABRA FlexiBee a SW POHODA na klik. Výpisy v ABO (.gpc), CSV a PDF formátech ve standardu.

Responzivní design

Vzhled platební brány se automaticky přizpůsobuje zařízení uživatelů pro platby z mobilů a tabletů.

Sčítání výhod

ComGate nabízí také platební terminály pro prodejny. Pro výpočet procenta z transakcí se sčítají objemy na platební bráně a platebních terminálech. 

Rozšiřující funkce

Restart platby – Platební brána ComGate nabízí možnost opakovat neúspěšnou platbu. Zákazník si může znovu vybrat platební metodu, kterou chce využít, a také zadat jinou platební kartu. 

Zapamatování karty – Zapamatování karetních údajů na platební bráně usnadňuje další platby a zvyšuje komfort nákupu. 

Opakovaná platba – Pro předplatné a jiné opakované platby na platební bráně je možné automatické strhávání prostředků z karty plátce. 

Smlouva na dálku, aktivace online

Smlouvu na platební bránu uzavřete na dálku, bez potřeby tisku dokumentů. Aktivace platební brány probíhá online s e-mailovou a telefonickou podporou.

Proč si vybrat právě platební bránu ComGate? 

Společnost ComGate působí na českém trhu již 20 let a spoléhá na ni více než 4 000 zákazníků. Jako platební instituce pod dohledem České národní banky podporuje nejpřísnější standardy pro zabezpečení plateb. Nabízí jasné, přehledné a výhodné cenové podmínky, které jinde nenajdete. Zákaznická podpora pro e-shopy je k dispozici po telefonu, e-mailu nebo pomocí chatu na webu.  

Chcete se na něco zeptat?

Vyplňte ve formuláři klidně jen email a my se vám rádi ozveme a domluvíme si termín nezávazné schůzky u vás, nebo u nás v kanceláři.
kontaktujte ace-it