Tvorba webových stránek a online aplikací Pracovní doba: 9:00 - 16:00

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

10 let pro vás tvoříme úspěšné webové stránky

Již deset let je naší specializací tvorba webových stránek a online marketing. Každému projektu se se věnujeme na sto procent a bez ohledu na velikost klienta nebo zakázky. Vždy klademe maximální důraz na vysokou technickou úroveň, kvalitní grafiku, použitelnost a obchodní účinnost.

Preferujeme komplexní řešení, pro klienty, kteří si uvědomují, jaký význam má web v dnešní době a že peníze do něj vložené nejsou náklady, ale investice. Jsme ideálním partnerem nejen pro střední a velké firmy, ale také pro jednotlivce.

Přes 60 % naší klientely tvoří stálí zákazníci. Nám i našim klientům vyhovuje dlouhodobé partnerství postavené na kvalitní práci a vzájemné důvěře. Naším cílem je vytvořit precizní prezentaci s maximálním zhodnocením vložených prostředků.

 • Funkční webdesign

  Víme, že prohlížení webových stránek se postupně přesouvá z klasických desktopových zařízeních na mobilní a jiná přenosná zařízení. Proto všechny nové webové stránky optimaluzujeme tak, aby fungovali na všech typech zařízení. Perfektní zobrazení na mobilech a tabletech je důležité i z hlediska online marketingu. Moderní vyhledávače zvýhodňují weby, které jsou připravené pro tablety, mobily a další přenosná média.

 • Profesionální design

  Vzhled a přehlednost je velmi důležitou součástí úspěšných webových stránek, a proto vám vytvoříme precizní a na první pohled srozumitelnou prezentaci, kterou si vaši zákazníci zamilují. Při grafickém zpracování zachováváme vaši firemní identitu a design sladíme s ostatními propagačními materiály jako jsou vizitky, letáky a další. V případě, že nejste spokojení se současnou podobou firemní identity, navrhneme vám novou, včetně modernizace loga a firemních barev.

 • Redakční systém

  S naším redakčním systémem nemusíte pro každou změnou na webu kontaktovat administrátora. Jednoduše a rychle si zvládnete přidávat na web texty, obrázky či videa úplně sami. Obsah webu si můžete libovolně upravovat pomocí přehledného a intuitivního redakčního systému, ke kterému vám poskytneme kompletní zaškolení. Získáte tak absolutní kontrolu nad obsahem vašeho webu.

 • Spolehlivé zabezpečení

  Zabezpečený web je základ. Všechny námi vytvořené weby jsou zabezpečené podle posledních trendů a k vaším datům se nikdo nedostane. Veškeré přístupy jsou zašifrované a záleží jen na vás komu poskytnete přístup. Systémy běží na našem spolehlivém a bezpečném hostingu. Ten je pravidelně zálohován a aktualizován. Využíváme moderní clusterové řešení v kombinaci s virtualizací. Vše v souladu s GDPR.

 • Kvalita kódu

  Základem rychle načítajících webových stránek je čistota a optimalizace kódu, velikost zdrojových souborů, kvalitní internetové připojení a rychlost samotného serveru. Při vývoji využíváme nejmodernější technologie a frameworky s ohledem na maximální funkčnost a optimalizaci rychlosti načítání.

 • SEO - Online marketing

  Víme, jak vybudovat funkční marketingovou kampaň, která vám přivede ty správné zákazníky, nebo prodá požadovaný produkt. Online marketing musí být efektivní a přínosný. Zajistíme vám přední pozice ve vyhledávačích a budeme pravidelně aktualizovat obsah Vašich webových stránek a příspěvky na sociálních sítích. Kvalitními kombinacemi PPC a linbuildingu vám pomůžeme přivést nové návštěvníky a zvýšit tak zisky.

Jak postupujeme při tvorbě webu

 

Úvodní analýza

Na schůzkách klientům aktivně nasloucháme, ptáme se zjišťujeme vše důležité o vás, segmentu vašeho podnikání, konkurenci a hlavně vašich zákaznících. Získáme tak podklady, s kterými budeme v budoucnu pracovat. Díky nim si uděláme představu o rozsahu celého webu a definujeme všechny jeho funkce.

 
 

Návrh webu a designu

Vypracujeme návrh architektury a rozložení jednotlivých prvků webu do podoby drátěného modelu nebo prototypu. Připravíme grafický návrh úvodní strany. Po schválení finální verze hlavní strany se dodělají i grafické podklady pro tvorbu podstránek.

Kódování

Webové stránky již od samotného začátku navrhujeme tak, aby obsah byl dobře dostupný na všech zařízeních – od mobilních telefonů všech velikostí přes tablety až po netbooky, notebooky a desktopy a to tak, že samotný web se automaticky přizpůsobí danému zařízení. Google v roce 2015 aktualizoval svůj algoritmus pro preference vyhledávání tak, že weby optimalizované pro mobilní zařízení hodnotí lépe. To znamená, že mobilní webové stránky jsou snadněji dohledatelné.

 
 

Programování

Nakódovanou prezentaci nasadíme na naše CMS (administrační systém), který neustále vyvíjíme a kde si můžete jednoduše a intuitivně editovat veškerý obsah. Pokud vám termín ani SEO (Search Engine Optimization) není cizí, určitě oceníte snadné vyplňování všech potřebných on-page faktorů. Vyhledávače jako Google nebo Seznam vás za to náležitě ocení lepšími pozicemi ve vyhledávání. Víme, že každý klient je jiný a má jiné požadavky, proto často klientovi naprogramujeme nebo upravíme modul, který potřebuje.

Testování a optimalizace

Než nový web spustíme, vše detailně zkontrolujeme a otestujeme. Všechny nové generace našich webů pracují na zabezpečeném HTTPS protokolu. Díky tomu se zvýší zabezpečenost dat a ochrana proti nežádoucímu obsahu (např. malware). Zároveň se tím zajistí důvěrnost přenášených dat. Takto zabezpečený web preferují vyhledávače, díky tomu získáte další plusové body ve vyhledávání.

 
 

Internetový marketing

Nedílnou součástí tvorby webových stránek je důkladná optimalizace webů pro vyhledávače (SEO) a další součásti online marketingu. Pro naše klienty v rámci online marketingu spravujeme PPC kampaně, sociální sítě ( Facebook, YouTube.. ) remarketing, dynamickou a produktovou reklamu ( Zboží, Heuréka, Google nákupy..) a zajišťujeme poutavé texty. Neposkytujeme jenom několik služeb. Náš internetový marketing pokrývá kompletní spektrum služeb a klient má vždy perfektní přehled nad tím co pro něj děláme a jak se daří plnit cíle.

Podpora a konzultace

Webové stránky jsou po předání plně pod vaší správou, můžete si doplňovat a měnit obsah, jak potřebujete. Stále se však najde spousta věcí, s kterou budete pravděpodobně potřebovat pomoct. Ať jsou to profesionální kampaně, úpravy designu, micropage, nebo rozšíření funkcí s tím, jak poroste vaše firma porostou i vaše požadavky. Vždy vám budeme k dispozici a nadále rozvíjet web a poskytovat marketingové služby nebo grafickou podporu.

 

Naše práce je nejlepší reklama

Neděláme 20 projektů za měsíc, ale 10 projektů za rok. Každému věnujeme maximum pozornosti.
U Landů

U Landů

Webové stránky / Logo
Snower Tattoo

Snower Tattoo

Webové stránky / Logo / Brand
OC Paráda

OC Paráda

Webové stránky

Chcete se na něco zeptat?

Vyplňte ve formuláři klidně jen email a my se vám rádi ozveme a domluvíme si termín nezávazné schůzky u vás, nebo u nás v kanceláři.
kontaktujte ace-it