Tvorba webových stránek a online aplikací Pracovní doba: 9:00 - 16:00

E-shop

e-shop který vydělává

Nenabízíme univerzální řešení, každý e-shop je jiný a proto e-shopy upravujeme na míru našemu zákazníkovi, tak aby co nejlépe plnili svůj hlavní účel, tedy maximalizovali jeho zisk.

K tomu máme připraveno několik desítek nejrůznější modulů pro vlastní systém AceShop, který neustále vyvíjíme a upravujeme tak aby byl co nejjednodušší na ovládání a dokázal splnit všechny vaše požadavky.

Jsme si však zároveň vědomi, že vytvořit fungující e-shop, který bude vydělávat není jen o tom používat nejkvalitnější nástroje, ale také je nutné správně pochopit chování zákazníků a smysl Vašeho podníkání, proto tvorbě jakkoliv malého či velkého e-shopu vždy předchází důsledná analýza.

 • Fakturační systém napojený na EET

  Přehledná a spolehlivá fakturace je základ každého podnikání, systém, který je součástí e-shopu využíváme k fakturaci i my a proto víme, že je maximálně spolehlivý a přehledný.

 • Emailové newstettery

  Systém AceShop umožňuje velmi jednoduše vytvořit poutavý newsletter, kterým následně můžete zacílit na vybranou skupinu vašich zákazníků, nebo na svůj e-shop přilákat další nakupující.

 • Slevové systémy a poukazy

  Individuální přístup zákazníci oceňují, v našem systému můžete například vaše věrné zákazníky odměnit věrnostní slevou, dopravou zdarma nebo jiným dárkem.

 • Originální grafické zpracování

  Originální grafika, která zároveň neubírá na přehlednosti e-shopu, naopak maximálně vyzývá zákazníka k provedení nákupu a ulehčuje mu orientaci ve vašem obchodě.

 • Spolehlivost a rychlost

  Zákazníci neradi čekají, proto naše systémy provozujeme na vlastním výkonném hostingu a maximálně optimalizujeme kód tak, aby se obsah do prohlížeče načetl pokud možno okamžitě.

 • Moduly na míru

  Každý obor podníkání má svá specifika, vždy se snažíme zákazníka vyslechnout a navrhnout nebo upravit hotová řešení tak, aby výsledný systém co nejvíce vyhovoval přímo jemu.

AceShop dále nabízí

 
Funkce AceShop
Počet položek Neomezeně
Varianty zboží
Filtrování zboží
XML Feedy pro srovnávače
SEO nastavení
Online platby
Export objednávek pro dopravní služby
Dopravy do zahraničí
Ceníky
Slevy Věrnostní, množstevní, objemové...
Exporty pro účetní systémy Pohoda a Duel
Daňové doklady Faktury, Zálohové faktury, nabídky, dobropisy
Editace obsahu
Různé měny
Různé daňové sazby

Chcete se na něco zeptat?

Vyplňte ve formuláři klidně jen email a my se vám rádi ozveme a domluvíme si termín nezávazné schůzky u vás, nebo u nás v kanceláři.
kontaktujte ace-it