Tvorba webových stránek a online aplikací Pracovní doba: 9:00 - 16:00

Webové a mobilní aplikace

Webové a mobilní aplikace

Máme rádi jednoduchá a chytrá řešení, která nám nebo našim klientů přinesou zisk, otevřou nové obzory a zefektivní práci. Díky mnoha letům zkušeností rychle pochopíme, jak funguje vaše podnikání a jsme tak schopni navrhnout ta nejlepší dostupná řešení, která moderní online software nabízí.

Webové nebo mobilní aplikace navíc tvoříme v nejmodernější javascriptových nebo php frameworcích, to nám umožňuje rychlý a efektivní vývoj a našim klientům tak šetříme čas i náklady spojené s vývojem.

Dokončením aplikace to pro nás nekončí, součástí nabídky je vždy možnost další spolupráce pro případné zdokonalování nebo jiné úpravy systému do té doby než budete plně spokojeni s výsledkem.

 

 

Tvorba webových stránek

Jak postupujeme při tvorbě aplikace

 

Zadání

Na schůzkách klientům aktivně nasloucháme, ptáme se zjišťujeme vše důležité o vás, segmentu vašeho podnikání, konkurenci a hlavně vašich zákaznících. Získáme tak podklady, s kterými budeme v budoucnu pracovat. Díky nim si uděláme představu o rozsahu celé aplikace a definujeme všechny její funkce.

 
 

Návrh řešení

Vypracujeme návrh na řešení a cenu systému. Se vším vás podrobně seznámíme na osobní schůzce, kde také ihned doladíme případné nedostatky či připomínky k návrhu aplikace, pokud vše odsouhlasíme nic už nebrání samotnému vývoji.

Realizace řešení

Aplikace již od samotného začátku navrhujeme tak, abychom se vám v nich co nejlépe orientovalo a byly co nejpřehlednější – naše aplikace si navíc můžete spustit na široké škále zařízení od mobilních telefonů všech velikostí přes tablety až po netbooky, notebooky a desktopy.

 
 

Zanesení připomínek

V průběhu vývoje vás samozřejmě mohou napadnout nové nápady na řešení. Tvoříme aplikace pro zákazníky, nikoliv pro sebe proto rádi zvážíme vaše připomínky a pokud budou mít smysl a přinos pro aplikaci zaneseme je do finálního řešení.

Testování a optimalizace

Než aplikaci spustíme, vše detailně zkontrolujeme a otestujeme. Všechny nové generace našich aplikací pracují na zabezpečeném HTTPS protokolu. Díky tomu se zvýší zabezpečenost dat a ochrana proti nežádoucímu obsahu (např. malware). Zároveň se tím zajistí důvěrnost přenášených dat.

 
 

Podpora a konzultace

Aplikace je po předání plně pod vaší správou. Stále se však najde spousta věcí, s kterou budete pravděpodobně potřebovat pomoct. Například na rozšíření funkcí. S tím, jak poroste vaše firma porostou i vaše požadavky. Vždy vám budeme k dispozici a nadále rozvíjet aplikaci a poskytovat podporu.

Chcete se na něco zeptat?

Vyplňte ve formuláři klidně jen email a my se vám rádi ozveme a domluvíme si termín nezávazné schůzky u vás, nebo u nás v kanceláři.
kontaktujte ace-it